İletişim Bilgileri

Alternatif Enerji Ürünleri, Kurulum, Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

  • Yetkili Kişi: Serdar Demirbaş
  • Telefon numarası: +None (544) 788-52-77, Merkez: 06021 1307050
  • MSN: nepasun_ug@hotmail.com
  • Adres: Stockstadter Str 29 63814, Mainaschaff, Frankfurt, Almanya

Sitedeki güncellemeler

NepaSUN UG’den Yeni Projeler ve Ürünler…

NepaSUN UG’den Yeni Projeler ve Ürünler…
Samsun’dan Almanya’ya uzanan yolda, dünyada hızla gelişen solar enerji pazarına 2002′de NepaSUN UG Yenilenebilir Enerji Sistemeri adıyla firmasını kurarak büyük bir Türk girişimine imza atan Ahmet Demirbaş, uluslararası alanda gösterdiği başarılardan sonra birikimlerini Türkiye üzerinde yeni teknolojik solar ürünler ithalat ve ihracat faaliyetleriyle devam etmekte…

20.07.2013 20:48

Samsun’dan Almanya’ya uzanan yolda, dünyada hızla gelişen solar enerji pazarına 2002′de NepaSUN UG Yenilenebilir Enerji Sistemeri adıyla firmasını kurarak büyük bir Türk girişimine imza atan Ahmet Demirbaş, uluslararası alanda gösterdiği başarılardan sonra birikimlerini Türkiye üzerinde yeni teknolojik solar ürünler ithalat ve ihracat faaliyetleriyle devam etmekte… Bu alanda en çok dikkat çeken ürünler arasında olan Solar Akıllı Şarj Aletleri, alternatif enerji konusunda ki arayışlara cevap verme noktasında ön plana çıkmakta ve rağbet görmektedir.
alt text “Türkiye, Avrupa’ya nazaran Solar Enerji konusunda çok önemli bir yere sahip olmasına rağmen, bürokratik engeller ve finansman sıkıntıları nedeniyle istenilen noktaya hala ulaşılamadığını görmekteyiz. Son yıllarda bu alanda atılımların gerçekleşmesi için Almanya’da kurulmuş bir Türk şirketi olarak elimizden gelen destekleri, ürün tedariklerini ilk elden en son teknolojiye sahip olunacak şekilde ülkemize ulaştırmaktayız. Uluslararası alanda Madagaskar’dan, Arap ülkelerine kadar teslim ettiğimiz ürünlerdeki talep artışına rağmen Türkiye bu alanda geri planda görünsede, arz-talep açısından en hızlı artışı yine Türkiye göstermektedir. Yükselen bu ivmeye karşılık, yetkili devlet organlarının özellikle tanıtım konusunda insanlarımızın bilinçlenmesine ön ayak olması, yeni sektöre girecek girişimlerin önündeki son i yıllarda gerçekleştirilen olumlu yasal prosedürlerin daha yapıcı hale getirilmesinin sağlanması gerektiğini düşünüyoruz.” açıklamasında bulunan Ahmet Demirbaş, yenilenebilir enerji ürünleri arasındaki solar şarj cihazlarının her türlü ortamda cep telefonundan, bilgisayarlara, ev içi tesisatların enerjisine ve elektriğin ulaşamadığı yaylalar, arıcılar, kampçılar için en tasarruflu seçenek olduğunu belirtti.

Bu alandaki yer alan örnek bazı ürünler;
alt text Solar Portable (Taşınabilir) Paneller:
10wattan, 200watt’a kadar çeşitleri bulunan solar portable ürünler hem kurulum kolaylığı, hem gerekli aparatların üzerinde olması dolayısıyla ihtiyaca göre seçilebilecek enerji kapasitesiyle katlanabilir bir şekilde istenilen yerde kullanılabilmektedir. Üstünde panellerle entegre şarj regülatörü bulunmakta. Ayaklıkları sayesinde ekstara masrafa neden olabilecek montaj masrafı gerekmemektedir. Modeline uygun olarak verilen çantasıyla beraber kulpundan tutularak bir yerden bir yere taşınması da mümkün olmaktadır. Ayrıca ürünün PATENTİ NEPASUN UG’ye aittir. Uluslararası sertifikalara sahip olarak 30 yıl gibi bir garanti süresi bulunmaktadır.

“Elektrik saatiniz tersine dönsün” iddiasıyla Avrupa’da yeni çıkan bu teknolojik off-grid solar ünitesi olan inverter ile Türkiye’ye girişini sağlayan NepaSUN UG firması, bu ürünle birlikte akü gereksinimi kalmadan sadece güneş panellerinden gelecek enerjinin inverter bağlantısı ile beraber şebeke prizine takılmasıyla artık ev veya iş elektrik tesisatı ücretsiz enerji sağlayan bir mekanizma halini almaktadır. Ayrıca Ahmet Demirbaş, bu sistemin Avrupadaki uygulamalarında şebekeye fazla gelen enerjinin geri verilmesinden ötürü Elektrik Sayaçlarının tersine döndüğünün de gözlemlendiğini bunun da hem enerji hem de maliyeti oldukça geri çektiğini belirtmektedir.

Her tür solar panel, rüzgar türbin çeşitleri, yan ürünleri ve montaj aksesuarlarını portföyünde bulunduran NepaSUN UG firmasında online olarak ihtiyacınız olan her türk materyalleri sipariş etmeniz mümkün. Teslimat aşamasına kadar kontrolleri yapılarak gönderilen ürünler, uluslararası sertifikalara sahip olarak garantili bir şekilde müşterilerine ulaştırılmaktadır. Henüz Türkiye’de kullanılmaya başmamamış solar teknoloji ürünleri ile ilgili bilgileri online servis merkezinden ücretsiz görüşme yaparak edinebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine ürün gönderebildiklerini belirten Ahmet Demirbaş, bu alanda öncelikle halkımızın bilinçlendirilmesinin önemli olduğunu zira hala bu ürünlerin ne işe yaradıklarıyla ilgili sorular aldıklarını, bundan ötürü de tanıtım çalışmalarına daha fazla ağırlık verdiklerini belirtmektedir.

Ürün tedarikleri dışında Türkiye için en önemli konulardan biri de Avrupa’da kurulumları gittikçe yaygınlaştırılan “ENERJİ TARLALARI” projeleri konusunda da ciddi taleplerin geldiğini belirten Demirbaş, “Profesyonel Ekibimizle Türkiye’de yasal olarak mümkün olduğu sürece 500kw-1000kw’lık solar enerji tarlalarının kurulumlarının her aşamasını anahtar teslim olarak gerçekleştirebilmekteyiz. Antaris Solar gibi pek çok Avrupa’nın önde gelen kuruluşlarıyla yaptığımız sözleşmeler gereği en üst garanti ve kalitede verimli enerji santralleriyle bu alanda faaliyet göstermek isteyen vatandaşlarımız, bu sistemlerle ürettikleri enerjiyi 10 yıl devlet alım garantisiyle karlı bir yatırıma sahip olmuş olacaklardır. Bu alanda ilk olmak isteyen girişimciler ile ortak çalışmalar yapmak için bütün imkanlarımız hazır beklemektedir.” açıklamasında bulundu.
Deutschland (Merkez)
Stockstadter Str. 29
63814 Mainaschaff
Tel : 06021 1307050
Fax : 06021 1307051
Mobil : 0176-244 930 49
Mail: info@nepasun.com

Türkiye:
+9(0) 544 788 52 77
Mail : bilgi@nepasun.com
Skype : nepasun_ug@hotmail.com

http://nepasun.com
http://nepasun.net (Türkiye Resmi Sayfası)

Önceki Haberler
Solar Panel Aktüel Fiyatlar w/0,56 euro
Solar Panel Aktüel Fiyatlar w/0,56 euro

02.04.2013 10:36

güneş panelleri ithalat fiyat güncellemeleri